Astropay Kart

 

Astropay fiyatları

Ön ödemeli kartların geneli, dolar ya da Euro güncel kurları ile paralel şekilde fiyatlandırılırlar. Ancak yine de buna karşın serbest bir piyasa olduğunu da söylemek gerekiyor. Firmalar, astropay ve diğer ön ödemeli kart satışını yaparken komisyon usulü ile çalıştıklarından değişik fiyatların görülmesi normaldir. Ancak olması gerekenin kur fiyatları ile eşdeğer olmasıdır.

Firmamızdan sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde astropay fiyatları konusunda piyasanın en uygun fiyatlarını sunarak ihtiyacınızı daha az maliyetle gidermenin kolaylıklarını sizlere sunuyoruz. Bu şekilde alışverişinizin çok daha uygun fiyatlarla tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Beklediğinizden çok daha iyi fiyatlar, aradığınızdan daha uygun seçenekler için astropay fiyatları ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunan sitemizden yararlanmanızı öneriyoruz.


Alışveriş dünyasından faydalanmanın en keyifli yönlerine sahip olmak, astropay fiyatları ile beklediğinizi daha rahat bir şekilde elde etmek için sitemizden ilgili bölümü ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$ fiyatlı astropay kartlar arasından dilediğinizi seçerek alışverişinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. En iyi alışveriş seçenekleri, kolay ödemeler ve daha fazlası için sitemizi incelemeye devam edin.

10 dolar astropay

20 dolar astropay

25 dolar astropay

50 dolar astropay

75 dolar astropay

100 dolar astropay

200 dolar astropay

500 dolar astropay